
Кoмпaнія Huawei oргaнізувaлa Huawei Talent Summit у мeжax цьoгoрічнoгo Всeсвітньoгo мoбільнoгo кoнгрeсу (MWC) в Бaрсeлoні, дe прeдстaвилa низку ініціaтив, зoкрeмa прoгрaму рoзвитку мoлoдиx лідeрів, спільний прoєкт Huawei тa ЮНEСКO з бeзпeрeрвнoї oсвіти (UIL) і прoгрaму стaртaпів Huawei Cloud, a тaкoж oгoлoсилa прo мaйбутнє спoнсoрствo Єврoпeйськoї дівoчoї oлімпіaди з інфoрмaтики. Крім тoгo, зa підтримки «Xуaвeй Укрaїнa» нa зaxoді пeрeд міжнaрoднoю aудитoрією виступилa укрaїнськa студeнткa, якa тoрік прeдстaвлялa у мeжax програми «Насіння для того майбутнього» інклюзивний проєкт. Скажем, компанія докладає наибольшее количество зусиль для підтримки й розвитку талановитої молоді у сфері ІКТ до всьому світу й, зокрема, в Україні.
Учасниками саміту стали провідні міжнародні організації, у тому числі Міжнародна спілка електрозв’язку (ITU) та ЮНЕСКО, представники урядів Греції, Кенії, Мексики, жінки-лідерки галузі, підприємці й учасники програм Huawei Cloud Startup і «Насіння для того майбутнього» (Seeds for the Future). Їхні виступи об’єднала лейтмотив цьогорічного заходу — «Виховання досконалості в цифровому світі».
Україну возьми саміті Huawei представляла Катюша Давиденко, студентка ДУІКТ. Торік її бригада презентувала у межах програми Huawei «Насіння исполнение) майбутнього» інклюзивний стартап — робота-помічника угоду кому) дітей з інвалідністю. Винахід допомагає стежити следовать прийманням необхідних пігулок і рідин протягом дня та підтримує функції к спрощення побуту батьків чи опікунів дітей з інвалідністю. Як згадує студентка, раніше вона безвыгодный могла уявити, що її інклюзивний проєкт-мрія може бути втілений у життя в такой степени швидко і ще й из-за допомогою провідних фахівців країни. Вона подала заявку в участь у програмі «Насіння чтобы майбутнього», і вже вслед пів року це рішення принесло ефектний врожай. Адже сьогодні, після реалізації власного стартапу вслед підтримки «Хуавей Україна», раньше дівчиною відкрилося ще більше можливостей професійного розвитку.
«Програма «Насіння в (видах майбутнього» і «Хуавей Україна» змінили моє життя, а подорож задолго. Ant. с Барселони для участі у заході MWC24 стала незабутнім досвідом. Тутовник я зустріла талановитих і завзятих молодих людей з усього світу, познайомилася з їхніми амбітними ідеями: від дискусій оборона штучний інтелект і давно рішень у галузі відновлювальних джерел енергії. Отриманий досвід зміцнив мою віру у здатність технологій стимулювати прогрес і розв’язувати нагальні виклики, які не двигаться перед світовою спільнотою. Також звезда у саміті та зустріч з однодумцями підсилили мій оптимізм щодо майбутнього і мотивацію триматися обраного шляху. Дякую всім, хто підтримував мене!», — (ввертывать Катерина Давиденко.
Також під время саміту було представлено цифровий бейдж Huawei ICT Academy, який викладачі та студенти-учасники ІКТ-академій з усього світу можуть застосовувати у своїх соцмережах, зокрема в LinkedIn. Це допоможе їм покращити особистий бренд і продемонструвати досягнення потенційним роботодавцям. Наразі Huawei співпрацює з 2 700 коледжами та університетами у понад 100 країнах світу в межах програми ICT Academy, -де щороку навчаються понад 250 000 осіб.
«Усі програми співпраці «Хуавей Україна» з вітчизняним закладами вищої освіти мають возьми меті допомогти освітній галузі у фінальній стадії підготовки фахівців к телеком-ринку — посредством практичні навички, здобуті держи сучасному обладнанні і підкріплені відповідними сертифікатами, збудувати с целью майбутніх випускників місток від диплома перед першого робочого місця. Ми пишаємося Катериною та іншими студентами, які після наших програм отримали нові можливості, побачили нові перспективи і будують плани втілення свої професійних мрій, — коментує Володимир Білавка, заборонщик директора з питань персоналу компанії «Хуавей Україна».
Talent Summit — маловыгодный єдиний приклад участі українських студентів у міжнародних ініціативах Huawei. Загалом освітні програми компанії наразі реалізовані у понад 150 країнах, зокрема в Україні, й допомогли понад 2,83 млн людей. (до, у січні 2024 року «Хуавей Україна» відправила випускницю ДУІКТ і переможницю конкурсу «Насіння к майбутнього» Тамару Берестяну держи захід European Seeds for the Future у Поднебесная (империя). Протягом тижня хором зі студентами з 18 країн вона брала будущность у тренінгах і воркшопах, -де отримувала нові знання та прокачувала навички в сфері ІКТ во (избежание їх подальшого застосування получи и распишись практиці. А у 2022 році студентка з України вперше потрапила после «Школи жіночого лідерства в епоху цифрових технологій», випередивши у змаганнях 2 500 студенток і фахівчинь зі всієї Європи.